vls252012hbx 2r2m 1
Total 1 products from vls252012hbx 2r2m 1 Manufactures & Suppliers
Buy cheap 2.2µH SMD Power Inductor 2.3A Shielded VLS252012HBX-2R2M-1 product
Place of Origin:Original
VLS252012HBX-2R2M-1 SMD Power Inductor Passive Components Inductors Chokes Coils VLS252012HBX-2R2M-1 Specifications Part Status Active Type Wirewound Material - Core Metal Inductance 2.2µH Tolerance ±20% Current Rating 2.3A Current - Saturation 2.04A ...
KZ TECHNOLOGY (HONGKONG) LIMITED
Active Member
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.